Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Koťata / Kittens

Skončili jsme s chovem burmilek.

Naši milovaní kočičáci s námi zůstávají a užívají si zaslouženého kočičího důchodu :-)

Pokud máte zájem o kotě burmilly, kontakty na jiné CHS najdete na:

www.burmilla.eu

 

                                        

   

Zájemci o koťátko by si měli důkladně přečíst informace o povaze burmilly ( elbamoangels.wbs.cz/Burmilla.html ). Je smutné, když si lidé a zvíře nesednou a burmilce se musí hledat jiná nová rodina. Takováhle situace je velmi stresující jak pro lidi, tak pro zvíře a je lépe jí předcházet. Zájemci také musí počítat s tím, že kotě než vyroste, je jako malé dítě, velmi akční a zvědavé, vše musí prozkoumat, u všeho být, zkouší, co si může dovolit a co ne. V prvních dnech u nové rodiny se může kotěti stýskat po kočičí mámě a sourozencích. Takže zde je na místě trpělivost lidí a potřeba určitého času k tomu, aby si koťátko v novém domově zvyklo a přizpůsobilo se. 

Rádi zůstáváme nadále v kontaktu s novými majiteli koťátka a jsme nadšeni z fotek a zpráv o koťátku z nového domova, jak se mu daří, roste a prospívá... Samozřejmostí je naše pomoc při předvedení koťátka na výstavě nebo při jeho uchovnění.

Pro majitele koťátek: jestliže si nevíte s něčím rady nebo máte problém s koťátkem, neváhejte a hned nás kontaktujte, abychom Vám pomohli problém co nejdříve vyřešit k Vaší spokojenosti i ke spokojenosti Vašeho koťátka.
 

Co zájemce získá koupí kotěte s Průkazem původu?

- především získá kotě, u kterého ZNÁ rodiče a jejich předky a kotě MÁ vzhled a povahové vlastnosti daného plemene

- kotě je samostatné, ve věku 3 měsíců je plně odstavené a zvyklé na pevnou stravu

- je naučené na kočičí záchod

- je socializované

- je zdravé, očkované a odčervené

- POMOC A RADY chovatele koťátka
 

Hodně lidí shání a raději si koupí kotě bez Průkazu původu (v inzerátech označováno jako kotě bez PP), protože se jim zdá pořizovací cena koťátka s Průkazem původu (PP) příliš vysoká. Bohužel si neuvědomují, že pořizovací cena za kotě je jen zlomek toho, co je kočka bude stát během celého svého kočičího života (především krmení, stelivo, veterinární péče, pelíšky, škrabadlo, přepravka, hračky). Kočka se může dožít při výborné péči a pevném zdraví až 17-ti let a na tohle by měli všichni zájemci o zvířátko myslet !!! Slušný chovatel investuje do svých chovných zvířat a koťat mnohem víc než je celková cena za koťata.

TOPlist