Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

MVK Karlovy Vary 08/2014

Pár fotek našich burmilek z MVK v Karlových Varech najdete na elbamo.rajce.idnes.cz/MVK_Karlovy_Vary_08_2014/

Dne 30.8.2014 jsme se s Bárou a naší burmilkou Sarafinou zúčastnily MVK V Karlových Varech. Na výstavě byla i Sarafinčina sestra z vrhu Kiara. Obě holky výstavní mumraj snášely v pohodě a většinu času prospaly. Burmily posuzoval pan Pruchniak (PL). Kiarka se mu líbila víc než Sarafinka a získala Ex1. Sarafinka získala Ex2. Kiarka při posuzovaní nahlas "povídala", ale byla moc hodná. Sarafinka mě velmi příjemně překvapila, krásně držela na ruce, byla moc hodná a vůbec nekňourala. Velkým překvapením byla nominace Kiary do BIS!!! Kiara porazila další 4 koťata (3 britská a 1 kartouzské) při rozstřelu do BIS. Konkurence krátkosrstých koťátek ve III.skupině ve věku 4 - 7 měsíců byla obrovská, protože na výstavě byla poslední možnost získat nominaci na Světovou výstavu koček, která se bude konat letos koncem října v Praze v Letňanech. S paní Florou, Gábi, naší Bárou a samozřejmě Kiarkou a Sarafinkou jsme si udělaly báječnou dámskou jízdu a celý den nám rychle utekl. Gratulujeme paní Floře a Gábince za krásný výstavní úspěch Kiarky a děkujeme za příjemnně strávený den na výstavě :-)

 

 

MVK Brno 2013

 Pár fotek burmilek z MVK v Brně ze soboty 29.6.2013 najdete v albu elbamo.rajce.idnes.cz/MVK_Brno,_29.6.2013

Burmilky ze skupiny I. posuzovala paní Carin Sahlberg z Finska.

 

MVK Chodová Planá 2012

 

Celestýnka (Celestýna Elbamo Angels,CZ) se s Natálkou a její maminkou p.Wernischovou zúčastnily v neděli MVK v Chodové Plané, která se konala 1. a 2.9.2012. Celestýnce bylo akorát v den výstavy 7 měsíců a i když si trochu brumlala pod fousky, tak byla moc hodná a šikulka. Posuzoval ji p.Sagurski a nejvíc se mu líbila srst, krásný kontrast mezi stříbrem a černým stínováním. Celestýnka získala V1 a nominaci do BIS !!!

Moc gratulujeme a děkujeme, že nám Natálka s maminkou přivezly ukázat Celestýnku :-)

Více fotek najdete na elbamo.rajce.idnes.cz/MVK_Chodova_Plana_2012

Na fotce je Celestýna Elbamo Angels,CZ se svojí malou majitelkou Natálkou.

 

MVK Praha 10/2012

V sobotu 15.10.2011 se konala v Praze v Kongresovém centru Mezinárodní výstava koček. Výstavy se zúčastnil i náš odchov, roční kočička Berenika Elbamo Angels (Berunka), s paní Yvetou. Berunka byla moc hodná (byla to její první výstava) a celou dobu klidně ležela v pelíšku. Kočička vyrostla do krásy, je pěkná, velká a krásně osvalená, takže její podvečerní honičky s pejskem Andrýskem (bílým švýcarským ovčákem) po domě přinesly své ovoce. V otevřené třídě měla ten den Berunka konkurenci a to dvouletou importovanou kočičku Miamber Silver Suryia z Austrálie. V sobotu burmilly skupiny I posuzovala paní Sirpa Lindelof ze Švédska. Berunka se paní posuzovatelce líbila. Při rozhodování o známku V1 a CAC díky lepší kvalitě srsti zvítězila Berunka nad Suryiou. Moc gratulujeme Berunce za krásný úspěch na její 1. výstavě !!! Také moc děkujeme paní Yvetě, že se příkladně stará o Berunku a že jsem mohla Berunku předvést na výstavě při posouzení ! Jsme moc rádi, že Berunka má tak úžasnou paničku a rodinu, tohle je pro nás nejdůležitější a na prvním místě (i pro naše koťátka).

Fotečky z výstavy najdete v albu: elbamo.rajce.idnes.cz/MVK_Praha_15.10.2011/

Na fotce je kočka Berenika Elbamo Angels,CZ.

 

TOPlist