Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vrh C

Vrh C

datum narození: 2.2.2012

matka: IC Christina Ofi Daimont Cat,CZ x otec: IC Emillis Muf Daimont Cat,CZ

počet koťat: 1

pohlaví: kočička - Celestýna - BML ns 11 

Dne 2.2.2012 kolem 6 hodiny ráno se naší Christince narodilo koťátko. Christinka je šikulka, vše zvládla sama a bez problémů. Porodní váha koťátka byla 90g. Koťátko se má čile k světu a krásně prospívá.

Po 8 dnech koťátko vážilo 215g. Koťátko je úžasné, když má plné bříško, tak spokojeně potichu spinká v pelíšku a nechá bez problémů Christinku nažrat a protáhnout se venku z pelíšku. Naše dcera Bára si koťátko několikrát opatrně pohladila a moc se těší, až si s ním bude hrát :-)

Po 11 dnech koťátko mělo úplně otevřená očička.

Po 21 dnech koťátko vážilo 390g. Celestýnka už leze po pelíšku a rozkoukává se kolem sebe. Stále je moc hodná :-)

Ve 4 týdnech vážila Celestýnka 495g. Také je čím dál tím hbitější a šikovnější. Ráda si hraje s kočičími hračkami a dcera Bára ji moc ráda pozoruje a "povídá" si s ní :-)

V 5 týdnech vážila Celestýnka 590g. Je z ní malá průzkumnice a mazlínek umazlený. Spolehlivě už chodí na kočičí záchůdek. 

V 7 týdnech vážila Celestýnka 820g. Má přezdívky malá tryskomyš a veverka, protože dokáže velmi rychle běhat a bez problémů se vyšplhá na pohovku :-) Muf i Christinka ji dávají lekce kočičího chování a krásně si spolu hrají. Celestýnka už sama papá kotěcí konzervičky, maso a rozmíchaný tvaroh s Tatrou. Stále ještě pije mlíčko od Christinky.

V 8 týdnech vážila Celestýnka 950g. Bez problémů zvládla 1.očkování u paní veterinářky. Krásně slyší na svoje jméno a na zavolání přiběhne jako pejsek.

Ve čtvrtek k nám přijeli na návštěvu kočičí teta Věrka a Martin, podívat se, jak roste naše Bára a koťátko. A Celestýnka se chovala jako správná burmilka, většinu času proležela na klíně u tety Věrky :-) a nechala se hladit a hladit ...

Celestýnce je už 10 týdnů, váží 1,2kg. Umí si krásně brousit drápky na škrabadle, dovednost odkoukala od Christinky a tuto činnost provádí obě zároveň na jednom škrabadle :-) Celestýnka si s naší dcerkou výborně rozumí a strašně rády spolu hrají fotbal, přičemž Celestýnka míčky honí a pinká packami a dcerka rukou. Ještěže soused, který bydlí pod námi, nebývá dopoledne doma ale v práci :-)

Ve 13 týdnech vážila Celestýnka 1,5kg. Dnes 5.5.2012 odjela s Natálkou a její maminkou Radkou Wernischovou do Chebu, kde bude mít nový domov. Není to od nás daleko, takže se těšíme, až uvidíme Celestýnku jako dospělou kočičku. Celestýnko, přejeme ti krásný a dlouhý kočičí život ! :-)

Fotky Celestýnky na výstavě najdete na: elbamo.rajce.idnes.cz/MVK_Chodova_Plana_2012

TOPlist